KLINIKA URODY & ODNOWY BIOLOGICZNEJ

 

 

 

 

     

Dermomasaż 

               Dermomasaż, to metoda podciśnieniowa zwana również cellulogią, która łączy w sobie masaż mechaniczny z podciśnieniem z jednoczesnym odciągnięciem fałdy skóry (zassaniem) i rolowaniem ruchomymi rolkami. Cellulogia działa na skórę i podskórną tkankę tłuszczową. W wyniku zabiegu następuje likwidacja cellulitu poprzez rozbicie komórek tłuszczowych oraz w sposób widoczny redukcja obwodu ciała. Blizny i rozstępy stają się mniej widoczne. Zmniejszenie obrzęku uzyskuje się w efekcie stymulacji mikrokrążenia. Masaże wykonuje się szczególnie w miejscach objętym cellulitem. Najczęściej zabieg wykonuje się w okolicy ud, brzucha i pośladków. Zabiegi są całkowicie nieinwazyjne i bezpieczne, wspomagają naturalne procesy zachodzące w organizmie. Dodatkowo stymulują wytwarzanie „hormonów szczęścia” czyli endorfin przynosząc tym samym relaks i odprężenie. Masaż wykonuje się z wykorzystaniem specjalistycznych preparatów antycellulitowych, modelujących lub regenerujących. Zabieg ten został uznany za najlepszy w dziedzinie bezinwazyjnej redukcji cellulitu.

 

 

 

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=qA9THTsh1Wg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lipolaser

 

 

 

Urządzenie do wykonywania zabiegów wspomagających modelowanie sylwetki, usuwania zbędnych kilogramów i cellulitu. Ponieważ wytwarza energię o niskiej częstotliwości, nie uszkadza tkanek takich jak skóra, nerwy i naczynia krwionośne.

 

 

Wskazania:

 cellulit,

 wyszczuplanie konkretnych partii ciała,

 wspomaganie odchudzania,

 modelowanie sylwetki.

 

Lipolaser składa się z sześciu głowic, które emitują promieniowanie barwy czerwonej o długości fali 650 nm i mocy 120 mW. Łączna moc urządzenia wynosi 720 mW. Wiązka laserowa ma postać kolumnową, co umożliwia kontrolę nad ilością uwolnionego tłuszczu i zarazem pozwala zwiększyć efektywność zabiegu. Pod wpływem promieniowania w mitochondrium każdej komórki tłuszczowej dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej powodującej rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol. Zachodzące w trakcie tej reakcji zmiany chemiczne prowadzą do powstania kanałów w błonie komórkowej, przez które wydalane są kwasy tłuszczowe. Metabolity przenikają do układu limfatycznego i zostają wydalone z organizmu. Zabieg nie powoduje odczucia dyskomfortu i jest bardzo przyjemny dla klienta.